תקנון אתר

אנו נרגשים לראותך כאן עימנו ומברכים אותך מעומק הלב על שבחרת להשתתף בתוכנית ״להיות נדלניסט״.
האם יש לך מראה בתיק? אם כן – עצור* רגע והתבונן בדמותך (אם לא בקש מאיתנו). הפרד לשלום ולנצח מדמותך כפי שהיא נשקפת אליך כרגע במראה. 
התכונן והיה ערוך לכך שבתום התוכנית, במקום הפנים המופתעות שאתה רואה בה כעת - תראה באותו מקום ממש - אדם רגוע ושלו, בעל דירה להשקעה שדרכו להשגת היעד של חופש כלכלי ברורה לו ופרושה בפניו.

אנו מודים לך שנתת בנו האמון שנלמד אותך היטב איך לרכוש דירה להשקעה במחיר מציאה כפי שגיליתי בעצמי לפני שנים, כאשר הרגשתי שההתנהלות הכלכלית שלי ושל משפחתי נעשית כ"כיבוי שרפות" מחודש לחודש והרגשתי כי חייבת להיות דרך אחרת. 
החדשות הטובות: מצאתי את הדרך האחרת! ואני צועדת בה כבר שנים.
החדשות המצויינות: אוכל להדריך אותך בנתיבותיה בקלילות!
החדשות המקסימות ממש: זה קל וניתן ללימוד על ידי כל אחד! אין צורך בידע מוקדם!

בתוכנית, נפסע צעד אחד צעד בעולם השקעות הנדל"ן, נלמד לזהות הזדמנויות טובות, שפשוט שערורייה לא לנצל אותן! נלמד להיזהר ממלכודות ולשמור את נפשנו משרלטנים המצויים בתחום. נבין לעומק את יחסנו לכסף ולהצלחה כלכלית ועסקית. 
נשבור, נרסק, ואף נרמוס - את כל התפיסות השגויות והאמונות המחלישות בהן הולעטנו במהלך השנים, (בקיבוץ, בכפר, בקרת... בשכונה, - או אפילו במקום עבודתנו כשכירים).

התוכנית תכלול ליווי, תמיכה והדרכה רחבים, כולל הקורס המלא והמעודכן ״להיות נדלניסט״. כולל בונוסים רבים כגון: ערבי משקיעים, סיורים נודדים, יום עיון, מיני קורסים ועוד ועוד ועוד ועוד…. כל זה כדי שתרכוש דירה להשקעה ותוכל להתבסס כלכלית.

חשוב לנו מאוד שתדאג להגיע ערוך, מוכן ומזומן לתוכנית. פנה את הזמן ללמידת החומר וביצוע המטלות והיה מוכן ללמידה של רעיונות ודרכי פעולה חדשים.
שים לב, מניסיוננו למדנו כי להתכוננות המנטאלית מרכיב משמעותי בהצלחה!

סודיות

בתוכנית מספר משתתפים שלכל אחד הזכות לשמירה על פרטיותו וצנעת חייו. אבקשך בכל לשון של בקשה שלא לחשוף התכנים האישיים המועלים על ידי משתתפי התוכנית לאנשים שאינם משתתפים בתוכנית ולשמור את כל הנאמר בה בדיסקרטיות מוחלטת, כמו כן הנך מתבקש שלא להקליט את התכנים.

לצורך התוכנית תיפתח קבוצת פייסבוק שמיועדת למשתתפים ואתר יעודי שבו יעלו כל התכנים.
חשוב לנו להבהיר מראש כי אנו מייחסים חשיבות עליונה להתמקדות בתכנים וישומם,
על מנת שתוכל להפיק את המקסימום מהתוכנית ולמקסם מלוא הפוטנציאל הכלכלי הגלום בה, נבקש השתתפותך הרציפה ומלוא תשומת הלב בתוכנית.

התוכנית הינה חוצת גבולות, פורצת דרך ומערבת תחומי ידע שונים מעולמות תוכן מגוונים. משולבות בה שיטות אימוניות פסיכולוגיות וכן ידע עסקי מתחומי המשפט, החשבונאות, המיסוי ועוד ועוד. עם זאת, יחוד התוכנית הינו הניסיון הפרקטי והעדכני ביותר שלי, מהשטח שהינו נסיון מצטבר ורב שנים מעסקאות רווחיות רבות שביצעתי, או עסקאות מבריקות שביצעו תלמידי בהשראת התוכנית.

עדויות

במהלך התוכנית ובסופה, אבקש ממך לתת לי עדות על ביצועך בתוכנית והדרך שבה קנית דירה להשקעה.

הזדמנויות

אם וכאשר יגיעו לידי הזדמנויות מעולות של דירות להשקעה ברחבי הארץ, אעביר את המידע לכל משתתפי התוכנית.
לתשומת ליבך:
1. בנוסף לדמי התיווך אותם יגבה המתווך על העיסקה, מובהר בזה כי ככל שאפעל גם אני כמתווכת עבור המשקיע, אהייה זכאית גם לדמי תיווך בגובה 1% בהתאם להזמנה בכתב שתיערך* בהתאם לסעיף 9 לחוק המתווכים במקרקעין, תשנ״ו - 1996 ולתקנות המתווכים במקרקעין (פרטי הזמנה בכתב), תשנ״ו – 1997. *הסכם זה מהווה הזמנה בכתב
2. כל הקודם זוכה

מובהר בזה שליווי מוצלח יוכל להתממש רק אם המשקיע פעיל ומעורב ולוקח אחריות על התהליך ותוצאותיו. על המשקיע לחפש ולראות נכסים באופן אקטיבי כמו כן להיות מעורב בכל שלב ושלב בקניית הנכס.


מאחר ואני מאמינה כי על כל מנטור למסור מראש לתלמידיו את גבולותיו, חשוב לי להבהיר מלכתחילה כי אינני יועצת השקעות מוסמכת, עורכת דין, רואת חשבון, או יועצת מס. ככל שתבחרו להתייעץ גם באנשי מקצוע בתחומים אלו - אני כמובן אמליץ על כך בחום. 

עוד חשוב לי להדגיש כי אמנם בתום התוכנית יהיה בידיך ארגז כלים נהדר לביצוע וקניית דירה להשקעה, עם זאת כל עסקה עתידית שכזאת שתתבצע על ידך, תתבצע על סמך החלטותיך ובדיקותיך האישיות בלבד, ביחס לסיכון מול סיכוי, כאדם בגיר, עצמאי, האחראי לגורלו. הנני להבהיר כי לא אוכל להיות אחראית לתוצאות הכלכליות של עסקאות אלו והנני מסירה מראש ובפירוש אחריותי.
אני מתחייבת לשמור על דיסקרטיות מוחלטת ביחס לתכנים האישיים המועלים על ידי המשתתפים במהלך התוכנית.


בברכה, רותם נמיר פרדס

וחברת דודי נמיר בע"מ

ח.פ. 514240803


*מטעמי נוחות מנוסח בלשון זכר, אך ללא כוונת זדון ומכוון גם לנשים שבינינו. רכישת דירה להשקעה יוצרת חירות כלכלית שמאפשרת ליותר אנשים לחוות חיים נדיבים ומלאי סיפוק!

מבשלים נדל״ן

קהילת המשקיעים הגדולה בישראל
הצטרף לקבוצת הפייסבוק של מבשלים:
הירשם לניולטר של קהילת המשקיעים:
Digital Workshop
סימפלי - בית מלאכה דיגיטלי
Powered by Simply
envelope-ocheckfacebookcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram