[rev_slider alias="investment-title"]

זה יותר מליווי, זה בעצם
מאוד אינטנסיבי

ניסיון

ניסיון

לפני יותר מ-10 שנים, החלטתי שאני ומשפחתי חייבים יציבות ועצמאות כלכלית, התחלתי להשקיע בעצמי. בעקבות ההצלחה האישית שלי פנו אליי אנשים שאלווה ואלמד אותם. במשך השנים לימדתי, הדרכתי וליוותי מאות משקיעים לקניית דירות להשקעה.

ראש שקט

בראש שקט

כמו שאמר לי אחד המשקיעים: ״הצטרפתי לליווי עם פחד גדול בלב - פחד מהכל ובעיקר מכישלון והפסד הכסף. לקחת אותי צעד צעד ותמכת בי לאורך כל הדרך.״

חסכון בזמן

חסכון בזמן

כמה זמן אתה כבר רוצה להשקיע בנדל״ן? ולא עשית כלום?

אני יודעת שזמן שווה כסף - אעזור לך למצוא את הדירה שלך תוך זמן קצר ואקדם אותך לסגירת העסקה.

ביטחון

ביטחון

יש כל כך הרבה בורות שאפשר ליפול בהם בקניית דירה: למשל טעויות במו״מ, הערכת שמאי לא נכונה, שיפוץ שעולה הרבה יותר מהתקציב. כל אלה יכולים לעלות הרבה כסף, אם תקבל את העצה הנכונה בזמן הנכון תגיע לחסכון אדיר של זמן וכסף.

על מסלולי ההשקעה


צרו קשר

מסלולי השקעה

מבחר מסלולים בדרך שלך להשקעת נדל״ן מניבה

אתחול

₪ צרו קשר

לחץ כאן
לפרטים המלאים

זריעה

להשקעה מניבה
₪ צרו קשר

לחץ כאן
לפרטים המלאים
פופולרי

צמיחה

כל מה שמסלול זריעה מכיל
+

לחץ כאן
לפרטים המלאים

הרחבה

כל מה שמסלול זריעה מכיל
+

לחץ כאן
לפרטים המלאים

שאלות

למה אני צריך ללמוד איך להשקיע בנדל״ן?

השטח מראה שמי שמשקיע בנדלן ללא ידע והכנה, מפסיד בדרך כלל. לכן, עליך לראות את מחיר השוק כהשקעה בעתיד שלך. לקוחות שלמדו בקורס השקיעו והרוויחו בעזרת הידע וההכוונה שקיבלו – סיפרו לי איזה השקעה נבונה היה הקורס בשבילם וכמה מחירו נמוך בהשוואה לכספים שהם הרוויחו.

האם את יכולה להבטיח לי שלא אפסיד את כספי בהשקעה בנדל״ן?

לא, אני לא יכולה להבטיח כזה דבר, צריך לזכור שבכל השקעה יש סיכון.
יחד עם זאת, העתיד שלנו והפנסיה מאוד לא בטוחים (מומחים מדברים על הכנסה של 40% בממוצע מהשכר בזמן הפנסיה). ולכן אנחנו חייבים לדאוג לעצמנו ולקחת את האחריות על עתידנו ולפעול.
בקורס נלמד שיטה מסודרת שמפחיתה לרמה נמוכה את הסיכון בהשקעת נדלן. נלמד גם איך הופכים מצבים של הפסד לרווח.

האם אקבל תמיכה במהלך הלמידה?

כן, אתה מקבל כרטיס כניסה ל-3 מפגשי מועדון שבהם תקבל חומרי לימוד נוספים ואפשרות לשאול כל שאלה שקשורה לקורס ולהשקעות האישיות שלך.

למה שאלמד בקורס אינטרנטי?

קורס אינטרנטי מאפשר לך ללמוד בקצב שלך, בזמן שלך, ובנחות של המחשב הביתי. תוכל לחזור שוב ושוב על החומרים. לדוגמא: אתה עומד בפני השכרת הדירה, בחזרה על החומר של השיעור אתה מקבל ריענון של הדרך הנכונה והקלה להשכיר את הדירה שלך.

האם אלמד מהו המיקום שבו אוכל לקנות נכסים ולהרוויח?

כן, תלמד איך לבחור מיקום ולמצוא בו נכסים מתחת למחיר השוק, כדי להרוויח בקניה.

האם אוכל לשאול שאלות ולקבל ממך תמיכה באופן אישי?

בדיוק לשם כך הקמנו את הקהילה שבה נפגשים פעם בחודש עם רותם. רותם תתן כל מפגש תוכן חדש ואקטואלי ותענה על כל שאלה. כדי שתוכלו להתקדם בבטחה. תוכלו להכיר משקיעים אחרים ולקבל מהם השראה.

איך אפשר לזרז את קניית הדירה הראשונה?

בסופו של כל שיעור יש הוראות מדוייקות מה צריך לעשות כדי להתקדם במהירות לקניית דירה. כמובן שאפשר להעזר ברותם שמתמחה במציאת דירות מתחת למחיר השוק.

איך אדע שהדירה שבחרתי היא הדירה הנכונה עבורי?

בחירת דירה להשקעה מורכבת מכמה דברים: היכרות עם הסביבה, ניתוח הנתונים באקסל וכו׳. כל אלה ביחד עם האינטואיציה שלך יעזרו לך למצוא דירה במחיר מתחת למחיר השוק ולהחליט על ביצוע הקנייה. את כל זה נלמד בקורס.

איך אוכל להבטיח שארוויח מההשקעה שלי?

דבר ראשון חשוב להגיד: תמיד יש סיכון בהשקעה! ולכן כל כך חשוב ללמוד ולהבין יותר לעומק איך בוחרים דירה מתאימה ואיך מנהלים את ההשקעה בכל שלב ושלב כדי למנוע הפסד. בקורס תלמד שיטה מסודרת שנותנת תשובה לכל השלבים בחירת המיקום, הכרת השטח, בחירת הדירה, תהליך הרכישה השיפוץ וההשכרה.

האם אקבל כלים לחישוב ולתיעוד ההשקעה שלי?

כן זה מאוד חשוב! אני בלגניסטית גדולה ולכן מאוד חשוב לי שיהיו לי אקסלים מסודרים ודרך נוחה לתעד ולשמור כל פיסת מידע שקשורה להשקעה. האקסל עוזר לי להחליט האם הדירה מתאימה לאסטרטגיית ההשקעה שלי. ושיטת התיוק הנכונה מצילה אותי מהפסד ע״י שליפת נתונים בקלות ובמהירות.

כיצד אפשר לאתר דירה להשקעה מתחת למחיר השוק?

למצוא דירה לקנייה זה מאוד קל ההיצע רחב ויש הרבה מקומות שבהם נכסים מפורסמים למכירה. אבל למצוא דירה שהיא נכס טוב להשקעה מתחת למחיר השוק - זה כבר סיפור אחר… שבו אני רותמת את הידע הרב והניסיון שלי מהעסקאות האישיות ועד הניסיון המצטבר עם לקוחות, למציאת נכסים מתחת למחיר השוק. שכל מי שקונה אותם מרוויח בקנייה.

מה כוללת ״פגישת הכוונה אישית״?

הפגישה היא תהליכית, מתחילה בהיכרות אישית וכלכלית וקביעת יעדים מותאמים אישית, אני מלמדת תהליכי נדל״ן כמו: הבדלים בין נדל״ן מניב לאקזיט, חוב טוב וחוב רע, מקורות מימון נוספים מעבר למשכנתא ואיך להשתמש בהם בצורה יצירתית שתשרת את הרווח. אני עוברת על מפת האפשרויות השקעה הטובות ביותר ומתוכם אנחנו בוחרים את המתאים ביותר ובונים אסטרטגיה - מיקום, תקציב, פורמט השקעה. ניכנס גם לטקטיקה כמו איך לדבר עם מתווך, איך להתאים את השיפוץ לקהל היעד ועוד…

איך אפשר לנתח כדאיות עסקה?

ניתוח כדאיות עסקה, האם דירה מסויימת עדיפה לקנייה על דירה אחרת ולמה? מיקום, גודל, קומה, מצב תחזוקתי, מי גר? מי ישכור? מי יקנה? תימחור ועוד ועוד

איך אפשר לנהל משא ומתן שיהיה לטובתי?

משא ומתן - הסבר על הצדדים הריגשיים של המו״מ ואיך להתגבר עליהם כדי לסבוב את המו״מ לטובתך. מו״מ עקיף דרך המתווך - ליווי ותמיכה. במסלול הרחבה הנכס לרוב יגיע לקונה לאחר המו״מ להורדת מחיר אגרסיבית.

האם אנחנו עומדים בפני ירידת מחירים?

אני יודעת שרוב האנשים חושבים שמחירי הנדל״ן עומדים לרדת- רק שבפועל קורה ההפך! כמה אנשים אתם מכירים שאמרו את זה ואחר כך הצטערו שלא קפצו על ההזדמנות?

איך אני אדע למי להשכיר את הדירה?

אני יודעת שהרבה אנשים מפחדים מההתעסקות עם השוכרים, לכן אני מלמדת באופן מסודר איך להשכיר ואיך לנהל נכון את הדירה אין שום סיבה שתפסיד, נכון?

מי

רותם נמיר פרדס - משקיעה, מלווה ומנטורית להשקעות נדל״ן

שמי רותם נמיר-פרדס, מומחית להשקעות נדל”ן ונדל”ניסטית בנשמה.

במהלך שנותיי הרבות כמשקיעת נדל”ן בארץ ובחו”ל, וכמנטורית למשקיעי נדל”ן חדשים וותיקים, צברתי ניסיון עצום וידע רחב בתחום השקעות ומימון נדל”ן בארץ ובחו”ל.
את הידע יקר הערך הזה אני מעבירה למאות אנשים מדי שנה, ומובילה אותם לעצמאות כלכלית באמצעות השקעות נדל”ן מניבות ומוצלחות.

שנים רבות שכנעתי את עצמי שרווחה כלכלית איננה חשובה בחיי והשלמתי עם העובדה שלעולם לא אצליח לסגור את המינוס בבנק. עד שיום אחד, הבנתי שאני יכולה להגיע לחופש כלכלי ולעתיד טוב יותר, החלטתי לצאת מאזור הנוחות – והלכתי ללמוד השקעות נדל”ן.
חוויתי לא מעט חששות ופחדים בתחילת הדרך, אבל הייתי נחושה לקחת אחריות מלאה על חיי והיום אני משקיעת נדל”ן מצליחה ומרוויחה ומייצרת הכנסה של מאות אלפי שקלים כל שנה!

בקורסים ובסדנאות שאני מעבירה אני רואה איך התלמידים שלי לוקחים את הידע החשוב שרכשו, מתגברים על הפחדים והעכבות וחותמים על עסקאות נדל”ן מוצלחות ורווחיות.
במהלך הקורס אספק לך את מיטב הכלים, החשיבה הנכונה וכן, שפע של ניסיון שיסיעו גם לך להגשים את החלום ולהשקיע בנדל”ן בהצלחה ובהנאה רבה!
וכמובן, שלא תישאר לבד, אשמח ללוות אותך גם בדרכך הנדלנית ולהעניק ממיטב ניסיוני והצלחתי.

רכישת דירה להשקעה יוצרת חירות כלכלית שמאפשרת ליותר אנשים לחוות חיים נדיבים ומלאי סיפוק!

הצטרף לקבוצת הפייסבוק של מבשלים:
הירשם לניולטר של קהילת המשקיעים:
Digital Workshop
סימפלי - בית מלאכה דיגיטלי
Powered by Simply
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram