נגמרו התירוצים... זמן שווה כסף


הרבה אנשים פנו אלי בבקשה שאעזור להם להשקיע בנדל"ן.

לאחר שתיחקרו אותי מכל כיוון על הצלחותי (אף אחד לא רוצה לשמוע על כשלונות) לאחר שקיבלו תשובות הגיע שלב שאני מכנה אותו: "שלב השאלה הזהה" מפני שכולם ללא יוצא מהכלל שואלים את אותו הדבר: "כמה זמן אצטרך להקדיש כדי להיות בעל נכס?" ולרוב הם גם לא מחכים לתשובה, אלא נותנים אותה בעצמם: "איפה אני אמצא זמן, אני נורא עמוס/ה".

במילים אחרות: "אין לי זמן ולכן אני מוותר/ת".

משקיעים יקרים, אני יודעת (מפני שאתם אומרים לי) שאתם רוצים להשקיע, מפני שהשקעה בנדל"ן יתרונות רבים בצידה - הכנסה פאסיבית משכר דירה, ההשקעה מהווה חיסכון לפנסיה ואפילו יש מה להוריש לילדים. אבל היתרון הגדול ביותר הוא בהגדלת ההון תוך זמן קצר יחסית, לפעמים אפילו תוך זמן קצר מאוד!

בשביל כל היתרונות האלה לא תסכימו לפנות זמן בלו"ז (אני יודעת, מאוד עמוס..) שלכם.

הרי אם לא תפנו זמן ותעשו מעשה אף אחד לא ידאג לכם. בטח לא המדינה, ההורים - אם עד עכשיו לא נתנו… קרנות פנסיה… רק אתם יכולים ומסוגלים לתת לעצמכם, סמכו רק על עצמכם!

אין לי זמן זהו תירוץ! התירוץ הכי שכיח והכי שחוק - פנו זמן! קחו אחריות!

כל אחד, אבל כל אחד יכול למצוא זמן! לשפר את מקורות ההכנסה שלו ולדאוג לפנסיה.

הזמן שלכם שווה את הכסף שלכם! העתיד שלכם!

פגשתי הרבה אנשים - כאלה שעובדים במשרה מלאה ותובענית, אמהות עם ילדים, חד הוריות עם ילדים, בעלי עסק, מנכל"ים, אמנים, נותני שירותים, בעלי השכלה גבוהה, ללא השכלה - כל מיני אנשים מכל מיני סוגים כולם משקיעים בנדל"ן וכולם מוציאים זמן בלו"ז העמוס שלהם.
המשותף לכולם שהם הבינו את הכוח הנדל"ני וחשיבותו. הם ייצרו לעצמם ביטחון כלכלי בעצמם במו ידיהם, תוך כדי שמירה על עיסוקם העיקרי.

דרך אגב, ישנה אפשרות שזה ימצא חן בעיניכם כל כך שתהפכו למשקיעים במשרה מלאה 🙂 כמוני.

יאללה ליומנים לשריין זמן להתקדם לקניית דירה להשקעה.


 

הכותבת: רותם נמיר פרדס

נולדתי בקיבוץ, הסתובבתי בעולם, התחתנתי וילדתי שתי בנות וחשבתי שזהו אלה החיים... עד שפגשתי בספר "אבא עשיר אבא עני" ששינה לי את הכיוון בחיים - התחילה דרך חדשה. אבל רק שהתחלתי לעסוק בנדל"ן הבנתי שהגעתי הביתה אל שאני באמת אוהבת לעשות.

4 comments on “נגמרו התירוצים... זמן שווה כסף”

 1. מה דעתך על איזור נשר בתור יעד לקניה להשכרה ?

  מה לדעתך עדיף יותר באר שבע או נשר ליד חיפה ... ?

  1. אייל שלום,
   שני היעדים שציינת נחשבים מתאימים להשקעה... ההחלטה נתונה בידך - תקציב? מרחק? מה אתה רוצה להשיג? וכו'

 2. התשובה של אין לי זמן תמיד הצחיקה אותי. יש לנו ביום שעות "ריקות" שבהם אנחנו תמיד יכולים להכניס עוד איזה משהו. כמובן שהשעות הריקות לא נראות ריקות מלכתחילה אלא עמוסות מאוד אבל נגיד התקשר אלינו מישהו שחשוב לנו בהקשר של העבודה ישר נצליח למצוא זמן להיפגש איתו.

  לכן זמן זה עניין של תעדוף. אם משהו מספיק חשוב לנו ואנחנו מבינים כמה הוא חשוב נפתח את היומן ונרשום זמן לעשותו.

  כך אני מאמינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך:

27/04/2022
כמה רומנטי לרכוש מגרש חקלאי… או שלא?

במהלך שיחה עם חברה טובה היא שאלה אותי: ״מה דעתך שארכוש מגרש חקלאי להשקעה? יש לי סכום כסף קטן יחסית ואני מעריכה שעקב מצוקת הדיור בישראל השטח הזה יופשר לבנייה בשנים הקרובות. כמו כן, זה יכול להיות מגניב, אוכל לשים בשטח שלי קרוואן ולהנות מהטבע שמסביב״. לאחר שנתתי לה הסבר מעמיק (היא חברה אז נתתי […]

24/02/2022
איך בחרתי את ההשקעה הראשונה שלי

איך בחרתי את ההשקעה הראשונה שלי? ואיך הייתי בוחרת אותה היום? אי שם לפני כ15 שנה רכשתי את הדירה הראשונה שלי בחדרה… הבחירה שלי בחדרה היתה פשוטה - קירבה למקום המגורים והתאמה לתקציב שלי. הרבה מים זרמו בנחל חדרה והרבה דירות ונכסים אחר כך… היום תהליך הבחירה שלי שונה... זה לא שחדרה לא מתאימה, חדרה […]

רכישת דירה להשקעה יוצרת חירות כלכלית שמאפשרת ליותר אנשים לחוות חיים נדיבים ומלאי סיפוק!

הצטרף לקבוצת הפייסבוק של מבשלים:
הירשם לניולטר של קהילת המשקיעים:
Digital Workshop
סימפלי - בית מלאכה דיגיטלי
Powered by Simply
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram